MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15086609
nr 1508 6609
Byrå
England. Bredd: 47 cm, djup: 38 cm, höjd: 97 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:31:56
200 kr